Type to search

Et mål om å gjøre to-go emballasje tilgjengelig for de mange og ikke bare de få 

Markedet for salg av to-go emballasje har lenge vært forbeholdt de selskapene som kunne binde mye penger i emballasje og som hadde muligheten til å planlegge langt i fremtiden, i forhold til behov og lagringskapasitet. Det skyldes av at 95% av all to-go emballasje ble produsert i Kina, noe som førte til minimumsordre på 50.000 stk og leveringstider opp til 16 uker. 

Vi har valgt å utelukkende samarbeide med produsenter i Europa. Vi gjør dette for å kunne sikre raskere leveringer og for å gjøre emballasjen så billig som mulig, samtidig som du enkelt kan bestille i nettbutikken vår. Det hele kommer tilbake til målet vårt om å gjøre emballasje med trykk mer tilgjengelig i hele Europa. Og det har vi gjort siden 2016. 

Vi er bare online, men det går ikke på bekostning av servicen vår

Selv om vi ikke har noen fysiske salgssteder lar vi ikke dette gå på bekostning av kvaliteten på servicen vår. Vi sørger alltid for å ha den mest oppdaterte kunnskapen om emballasje, design og merkevarebygging, så vel som de mest klima- og miljøvennlige produktene. Vi ønsker å gi deg den beste opplevelsen, enten du bestiller to-go emballasje til Slovenia eller Norge. 

Et internasjonalt team 

Selv om alle grunnleggerne av Limepack er fra Danmark, har vi ansatte fra alle de landene vi er aktive i. Vårt fantastiske team av emballasjeeksperter står alltid til din disposisjon, enten det er via mail eller telefon, og svarer deg alltid innen 24 timer. 

Alle på teamet jobber daglig med en visjon om å bli Europas ledende plattform for kjøp og salg av to-go emballasje med eget trykk. Du kan nedenfor hilse på personene bak nettsiden vår og Limepack. 

Teamet

Mads Enevoldsen

Mads Enevoldsen

Partner, Production

+45 30 69 21 89
mads@limepack.com
Asger Kristensen

Asger Kristensen

Partner, Tech

+45 20 94 90 74
asger@limepack.com
Salomé Dugué

Salomé Dugué

Country Manager, France

+49 52 22 7627
salome@limepack.com
Tabea Grösel

Tabea Grösel

Country Manager, Germany

+49 176 6016 8577
tabea@limepack.com

Elida Unneberg

Finance & Accounting

+49 45 92 98 42
elida@limepack.com
Steffen Andersen

Steffen Andersen

Partner, Marketing

+45 30 69 21 89
steffen@limepack.com
Rinor Kurtishevikj

Rinor Kurtishevikj

Marketing

rinor@limepack.com
Erik Kristensen

Erik Kristensen

Partner, Design

+45 26 25 64 69
erik@limepack.com

Certificates

FSC Forest Stewardship Council
EU Food contact Safety
Made in Europe
PS Packaging Safety
100% Plant-based Product Options
We Support Environmentally Friendly Packaging

Firma informasjon

Limepack ApS
Esromgade 15, rum 3004
2200 Copenhagen N, Denmark

+45 30 69 21 89
mail@limepack.no

Ust-ID: DK37641405